Eşpedal Dernek evinde Bisiklet ve Engellilik Söyleşileri başlıyor.

Eşpedal Derneği Dernekevinde Bisiklet ve Engellilik Söyleşileri başlıyor.

Cumartesi günleri Dernekevimizde gerçekleştirmeyi planladığımız etkinliklerimizde bisiklet, engellilik, erişilebilirlik konularında söyleşiler ve atölyeler gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Amacımız derneğimize yeni katılan veya katılmak isteyen arkadaşlarımız ile Dernekevinde konuk edeceğimiz deneyimli arkadaşlarımızı buluşturmak ve tecrübelerimizi paylaşmak. Bir diğer amacımız ise ortak faaliyet içerisinde olduğumuz iyi uygulama örneklerinin tanıtımı için Dernekevimizde ortam yaratmak.

İlk etkinliğimizde, birlikte Türkiye’nin çeşitli yerlerinde birçok kez bisiklet festivaline katılmış deneyimli co-pilotumuz Sadriye Görece ile deneyimli pilotumuz Gündüz Altıok bizlerle olacak. “Tandem Bisikletle Yol Arkadaşlığı” kavramını tur anıları ile birlikte anlatacaklar. Bisiklet üzerinde başlayarak geliştirdikleri dostluklarının öyküsünü paylaşacaklar.

Cumartesi günü saat 12:00’den itibaren söyleşi sonuna kadar Dernekevimiz açık olacak. Çayımız kahvemiz hazır olacak. Herkesi sohbete bekleriz.

Söyleşimizi ise saat 17:00’de başlatıp 20:00 gibi de sonlandırmayı planlıyoruz.

Eşpedal Dernekevimiz Alsancak Atatürk Voleybol Salonunun az ilerisinde, Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu Tesislerinin tam karşısında ve Doktorlar Sitesinde yer alıyor. Ulaşım için otobüsü kullanacaklar için en yakın durak Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu durağı. Tramvayı kullanacaklar ise Alsancak Atatürk Spor Salonu Durağında inebilirler.