İKİNCİ ULUSAL EŞPEDAL DERNEĞİ ÇALIŞTAYI İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Engelli ve engelsiz bisikletlileri tandem adı verilen ikili bisiklet üzerinde yol arkadaşlığı bilinciyle bir araya getiren Eşpedal Derneği, STGM Birlikte Programı kapsamında 6_7 Temmuz günlerinde ulusal anlamda ikinci çalıştayını gerçekleştirdi.

Çalıştaya İzmir, Aydın, Manisa, Denizli, Çanakkale, Bursa, Eskişehir, Ankara ve Gaziantep illerinden çok sayıda Eşpedal üye ve Gönüllüsü katıldı.
fotoğrafta çalıştay salonundan bir kare yer almakta. Gülcan İlhan sunum yapıyor. 5 ayrı masada gruplar oluşturulmuş.Karşıdan sunum yapılan perde sağda Eşpedal,Avrupa birliği ve Türk bayrağı

Çalıştaya İzmir, Aydın, Manisa, Denizli, Çanakkale, Bursa, Eskişehir, Ankara ve Gaziantep illerinden çok sayıda Eşpedal üye ve Gönüllüsü katıldı.

Açılış konuşmasında Saldıray Altındağ, bisikleti aracı kılarak engellenmişlikleri aşmada Eşpedal Derneğinin önemli bir rol üstlendiğini belirterek bu çalıştayla derneğin kurumsal kapasitesini artırmayı ve üyelerin yönetimde söz sahibi olabilmelerini hedeflediklerini belirtti.

Avrupa birliği,Türk bayrağı,Eşpedal ve STGM Birlikte programı bayrakları

Açılış konuşmasının ardından merkez yönetim kurulu üyemiz Songül Parlak’ın yönettiği ısınma oyunu ile  üyeler kendilerini tanıttı. Son dönem faaliyetleri,  bütçe kapsamında yapılan  harcamalar , diğer kurumsal çalışmalar ve STGM birlikte süreci Gülcan İlhan ve Taşkın Özgür tarafından  sunuldu.

Görselde Gülcan İlhan sunum yapıyor
Görselde Taşkın Özgür sunum yapıyor.
Sosyal medyada paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*