OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇ BİLDİRGESİ

Değerli Eşpedal Derneği üye ve gönüllüleri, 28.03.2018 tarihinde gerçekleştirilen 2018 yılı olağan genel kurulunda görüşülen konular ve alınan kararlar aşağıdaki gibidir. Duyrulur:

Alınan Kararlar: (Karar defter no:53/28.03.08)

1-Derneğe ilk üyelikte alınan üye kayıt bedeli 20 TL olarak belirlenmiştir.

2-Derneğin yıllık üyelik aidatı 60 TL olarak belirlenmiştir.

3-Derneğin  güncel adres bilgilerini içeren ‘dernek gelirleri alındı belgesi’ yeni koçanlarının bastırılması karara bağlanmıştır.

4-Yıllık üyelik aidatlarını bir yılı aşan süre zarfında ödemeyen dernek üyelerinin üyeliklerinin iptal edilmesi karara bağlanmıştır.

5- 2017 yılı Derbis sistemine girişe konu tüm veri ve mali tabloların son haliyle kontrol edilerek talep edilen tarihe kadar girişlerin tamamlanması karara bağlanmıştır.

Alınan kararlar haricinde görüşe sunulan konular ve tavsiyeler alttaki gibidir:

* 2018 yılı yaz döneminde tüm temsilciliklerin davet edileceği bir kaynaşma ve motovisyon kampı Çandarlı’da organize edilebilir

* Antalya Grand Fondo yarışı uluslarası UCI fedarasyonunun düzenlediği bir yarış olup katılım sağlanmalıdır. Bunun haricinde dernek tüzüğünün ( sportif faaliyetlere katılım(madde 3),paralimpik branşın önünün açılması için antrenmanlar(madde 2-17),sporcu yetiştirme ve yarışlara katılım (madde-6))gibi    konuyla ilgili maddelerinin gereği  yılda en az 1 yada 2 kez bu ve benzeri yarışların takip edilerek gerekli  performans ve antrenman programları hazırlanarak yarışların yapılma amacına uygun bir konsantrasyonla katılımların sağlanması gereklidir. Yine bu konuya bağlı olarak yol yarış tandemlerinin sayısının artırılması için gerekli çalışmalar yapılmalıdır.

*  Derneğin hem irtibat bürosu hem de mevcut tandemlerin daha iyi şartlarda muhafaza edileceği engelsiz erişime uygun bir yer için yapılan görüşmeler sonuca odaklı şekilde hızlandırılmalıdır.

* 2018 yılı ikinci(2.) tandemle tanışma etkinliğinin yeri ve zamanı yönetim kurulu tarafından ilerleyen tarihlerde açıklanacaktır.

*  Dernek defterine kayıtlı ancak bir yılı aşkın süredir pasif konumdaki üyelerin kayıt bilgilerine ulaşılarak görüşülmeli, bağlantısı kalmayan üyeler için alınacak kararla dernekle yasal ilişikleri kesilmelidir.

*  Erasmus projesi hazırlıkları vesilesi ile bağlantıya geçilen yurt dışındaki örgüt ve derneklerle görüşmeler koparılmamalı, derneğin güncel faaliyetlerini de içeren yeni hazılanacak infosu ayrıca bu organinasyonlara bilgi mahiyetinde iletilmelidir.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*