Olağan Genel Kurul Toplantımız Gerçekleştirildi

Pandemi sürecinde uygulanan kısıtlamamalar nedeniyle 15 ay kadar ertelenen derneğin olağan genel kurul toplantısı dün( 23 Haziran) gerçekleştirildi. Dernek merkez ofisinde toplanan üyeler güvenli mesafe ortamında toplantı yapabilmek için İzmir Kültürpark içindeki açık alana geçti. 21 üyenin katıldığı toplantıda Hazirun listelerinin imzalanması sonrası Divan teşekkülü için aday gösterilenlerin seçimi amacıyla oylama yapılarak, Divan Başkanlığına Saldıray Altındağ, divan katiplik üyeliğine Kübra Durmaz ve Yunus Bal seçildi.

Genel kurul toplantı halinde. Açık alanda çimler üzerinde daire şeklinde oturarak toplanmış olan genel kurulun ortasında dernek başkanı Fatih Söylemez konuşmasını yapıyor.

Divan başkanının açılış konuşması sonrası yollarda hayatını kaybeden bisikletçiler için 1 dakika saygı duruşunda bulunuldu.Gündem maddesi gereği  tüzük değişikliği  amacıyla mevcut(eski)tüzükte değiştirilen,yeniden düzenlenen maddelerin oylamasına geçildi. Tüzük değişikliği oy birliği ile kabul edildi.Tüzüğün değişen maddelerinin eski ve yeni şekli ayrı bir tutanakla kayıt altına alındı.

Divan başkanı Saldıray Altındağ konuşmasını yapıyor.

Derneğin 2020 yılı faaliyet raporu,beyanname esaslarına göre mali durumu, genel kurul tarihi itibariyle  güncel gelir ve giderleri okunarak ibra edildi.Sonraki gündem maddesi gereği yönetim kurulu ve dernek organlarının asıl ve yedek üye adaylarının oylamasına geçildi.Başka bir önerinin olmaması üzerine önerilen liste oylamaya sunuldu ve yapılan oylama sonucunda belirtilen yönetim ve denetim kurulunun asil ve yedek üyeleri genel kurulca oy birliği ile seçildiler.

Toplantı sonrası katılım sağlayan üyeler ve yeni yönetim kurulumuz

Buna göre yeni yönetim kurulumuz şöyle: Fatih Söylemez( Dernek Başkanı),Merve Orhan(Başkan Yardımcısı),Kübra Durmaz(Genel Sekreter),Eren Şeflek(Sayman),Ceyhan Pertikan(Asil üye),Yunus Bal(Asil üye),Emre Fedakar(Asil üye). Yönetim Kurulu Yedek üyelerimiz: Burcu Yıldız, Ali Göktaş, Süheyla Karayalçın,Burhan Kızıltaş,Okan Öztürk,Neriman Dinçer,Önder Faruk Ünal.

Denetim kurulu üyelerimiz: Recep Çetin,Suat Şahin ve Seda Dayal.Denetim kurulu yedek üyelerimiz: Emirhan Kurt, Ayhan Özgür ve Nurdan Kılıçlı.

Toplantıya katılım ve katkı sağlayan üye ve gönüllere teşekkürlerimizi sunuyoruz.Yeni seçilen dernek organı üye ve yedeklerini tebrik eder,başarılar dileriz.