2021 Yaz ve 2022 Kış Sezonu İçin Yeni Eşpedal Bisiklet Formaları Hazır!

Bisiklet formasının ön yüzünde yukardan aşağıya kadar tam boy fermuar mevcut. Forma ön yüz tasarımını 3 eşit  parça halinde düşünebiliriz.  Ortada, sol omuzdan aşağı doğru yaklaşık 45 derece açı ile inen  beyaz alanın üst kısmı Eşpedal logosuna gönderme yaparak yeşil alt kısmı ise mavi renk. Bu alt ve üst kısımlarda kumaşta filigran şeklinde alt fonda küçük çizgi tandem bisiklet siluetleri var. Ortadaki bu beyaz alt zemini aşağıdan yukarıya doğru eğimli büyük Eşpedal  logosu doldurmakta.
Forma ön yüzü sol omuzdan aşağı doğru yaklaşık 45 derece eğimli orta kuşakla birlikte toplam 3 bölüm gibi düşüneceğimiz kumaş rengi olarak ise Eşpedal logosundaki yeşil mavi renklere gönderme yapılarak en üst yeşil orta kuşak beyaz ve alt kısım mavi renk .Üste ve alt kısım kumaş alt fonunda küçük tandem bisikletler filigran şeklinde yer alırken ortada aşağıdan yukarı eğimli büyük Eşpedal logosu var. Türk bayrağı, forma sahibi ad soyad ve kan grubu ise sol üst göğüs üstünde yer almakta.
Formanın arkasında üstte iki omuz arası mesafede Eşpedal logosu sade beyaz renk üzerinde belirgin. Biraz altında Birlikte pedallıyoruz,Algıları değiştiriyoruz sloganı yer alıyor.  Biri fermuarlı 3 adet cebin de bulunduğu bel kısmı ise mavi renk yine alt fonda tandem bisiklet figürleri ile bezeli. Bu mavi alanın üstünde sarı renk baklava şekilli çerçeve içinde soldan sağa çizgi grafik şeklinde yollar hepimizin paylaşalım , yanında görme engelli piktogramı ve son olarak  en sağda motorlu araçlar ve bisiklet arasına çizilmiş 1,5 metre yazısı ve bisikletliye saygı ibaresi yer almakta. Türk bayrağı, forma sahibi ad soyad ve kan grubu ise sol üst göğüs üstünde yer almakta.
Forma tasarımında bu yıl da geçen yılki koruduk. Forma arkasında üstte iki omuz arası mesafede Eşpedal logosu sade beyaz renk üzerinde belirgin. Biraz altında Birlikte pedallıyoruz,algıları değiştiriyoruz sloganı yer alıyor. Biri fermuarlı 3 adet cebin de bulunduğu bel kısmı ise mavi renk yine alt fonda tandem bisiklet figürleri ile bezeli. Bu mavi alanın üstünde sarı renk baklava şekilli çerçeve içinde soldan sağa çizgi grafik şeklinde yollar hepimizin paylaşalım , yanında görme engelli piktogramı ve son olarak en sağda motorlu araçlar ve bisiklet arasına çizilmiş 1,5 metre yazısı ve bisikletliye saygı ibaresi yer almakta.

Güneşin yakıcı etkisinden korunmak yada mevsim geçişlerinde daha konforlu bisiklet sürmek için forma renk ve tasarımına uyumlu kolluklardan da alarak formanızla kombin oluşturabilirsiniz. Kolluklar forma kolunun bittiği noktada iç çeperindeki kaydırmaz silikon şeritle kolda sabit kalıyor. Böylece istediğiniz zaman uzun istediğiniz zaman kısa kollu bir formaya sahip olabiliyorsunuz.

Kol omuz pazu hizasından bileklere kadar uzanmakta mavi renk bilek hizasında forma ile kombin oluşturacak tipte yeşil ve beyaz iki kuşak var. Bileğe yakın olarak beyaz kuşağın üstünde küçük eşpedal logosu var.
Kol omuz pazu hizasından bileklere kadar uzanmakta mavi renk bilek hizasında forma ile kombin oluşturacak tipte yeşil ve beyaz iki kuşak var. Bileğe yakın olarak beyaz kuşağın üstünde küçük eşpedal logosu var.

Modern tasarımı ile dikkat çeken formada yenilikler sadece görünüşle sınırlı değil. Bu yıl forma kalıplarında da üyelerimize iki alternatif sunuyoruz. 1.Regular Fit kesim formalar: Daha geniş daha rahat bir kesim, daha az esnek ama daha sağlam yapıda kumaş. Esneme payı az olduğu için bu formalar vücuda yapışmamaktadır. Bununla birlikte kumaş yapısı itibariyle darbe, sürtünme vb. durumlara karşı diğer performans odaklı kumaşlara göre nispeten daha dayanıklıdır. Formadaki kol bitişi lastiksizdir. Regular fit formalarımız boyun kısmı kapalı dik yakaya sahiptir. Vücut hatlarının belirgin görünmesini istemen üyelerimiz bu modeli tercih edebilir. 2. Racing Fit kesim formalar: Kalıp ve kumaş özellikleri sayesinde performans odaklı formalardır. Racing fit kalıpları lycralı kumaş ve dar kalıptan üretilmekte. Bu nedenle bu formalardan beklenti vücudunuzu sararak, yapışmasıdır. Racing fit formalarımız boyun kısmı açık v yakaya sahiptir. Her iki kalıptaki kumaşların nefes alma teri dışarı atma özelliği mevcuttur.

Forma beden ölçüsü nasıl seçilir?

Yazlık formalarda hem regular hem de racing fit kalıp alternatifleri mevcut. Kışlık formalarda ise sadece racing fit kalıbı olduğunu ve kışlık forma siparişi verecekseniz racing fit kalıbı ölçülerine göre beden ölçüsü bildirmeniz önemle hatırlatalım.Göğüs ölçünüzü aşağıdaki tablo ile eşleştirerek doğru bedeni bulabilirsiniz.
Not:Ürün kalıpları dar kalıptır. Ürünün vücuda sarmasını tercih etmiyorsanız, bir beden büyük beden seçmenizi öneriyoruz. Aşağıda sırasıyla regular fit ve racing fit kesim kalıplarına göre forma ölçü rehberi yer almakta:

Regular fit forma ölçü rehberi:Sırasıyla forma bedeni ve santimetre olarak göğüs ölçüsü: XS:83-88,S:88-93,M:93-98,L:98-103,XL:103-108,2XL:108-113,3XL:113-118 cm.
Racing fit forma ölçü rehberi.Sırasıyla beden ölçüsü ve  karşılığı olan santimetre cinsinten göğüs ölçünüz. XXS:72-78,XS:78-83,S:83-88,M:88-93,L:93-98,XL:98-103, 2XL:103-108, 3XL:108-113 cm.
Racing fit forma ölçü rehberi

Beden Ölçüsünü nasıl alacağız?

Mezurayı kol altına yerleştirin. Göğsünüzün ve sırtınızın en dolgun kısmını çevreleyerek ölçü alın.
Ölçü alma görseli

Formayı nasıl alabilirim ?

Formalar şahsınıza özel olup üzerinde Ad soyad ve kan grubunuz yer almaktadır. Üretici firmaya sizin adınıza sipariş verebilmemiz için ad,soyad,kan grubunuz,telefon numaranız, forma kalıp tercihiniz(regular veya racing fit) ayrıca açık adres bilgilerinizi göndermeniz gerekmekte. Yazlık Kısa kollu forma bedeli:150 TL.Yazlık uzun kollu forma bedeli:175 TL .Kolluk(ayrı sipariş verilir):100 TL. Kışlık uzun kollu forma bedeli:200 TL ‘dir .Forma talep kaydı için şu linki tıklayarak:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8SjRqpuPuk5nGRrzaqTZ0S88xUkw-9SbOSuSQWdaXD_RN2g/viewform talep ettiğiniz ürün/ürünleri işaretlemeniz ve toplam sipariş bedelini web sayfamızın ”Destek ol” bölümünde yer alan banka hesap numarasına bağış açıklaması ile havale yapmanız yeterlidir. Not: Formalar İzmir içinde kargo bedelsiz elden, İzmir dışındaki üyelerimiz için ise imalatçı firma tarafından indirimli fiyatla alıcı ödemeli olarak teslim edilecektir.

Sosyal Medyada Paylaş!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*